Ivas

Замовити консультацію

Наші роботи

Дізнавайтесь про наші послуги більш детально

У вас є ідея, але ви не можете знайти того, хто б втілив її в життя? Зверніться до нас, для нас немає нічого неможливого. Ми допоможемо спроектувати, виготовити і встановити будь-яку конструкцію.
Тут можна замовити конструкцію не лише стандартних розмірів. В компанії завжди раді чомусь новому, будь-яку ідею, якою б божевільною вона б Вам не здавалась, тут втілять в життя! Замовте консультацію і дізнайтесь більше про Ваші можливості!

Замовити консультацію

Наші переваги

Мобільний офіс

Вам навіть не доведеться виходити з дому, щоб оформити замовлення. Послуга "Мобільний офіс" дозволяє розрахувати вартість конструкції і оформити всі документи одразу на місці.

Багато років на ринку послуг

З 2000 року компанія «IVAS» виготовляє та встановлює різноманітні конструкції. Для нас немає нічого неможливого і ми завжди відкриті для нових ідей та досягнень.

Лояльна політика оплати

Ми завжди на стороні клієнта! В компанії постійно діють кредитні програми та акції. А за умови оплати завдатку розміром 50 % від усієї суми, гарантована незмінність ціни від коливання валют.

Професіонали з досвідом

В команді IVAS працюють спеціалісти з десятирічним досвідом. Висока кваліфікація, креативність та вміння створювати щось нове та цікаве - це ті якості, якими володіють наші працівники.

Наші контакти:

Наша адреса:

Львів, пр. Червоної Калини 35

Телефони:

+38 032 241 50 50 +38 068 300 50 50 +38 097 254 42 40

e-mail: