Ivas

Вікна

Вікна

Комфортне житло без сучасних вікон ПВХ уявити складно. Однак міняти вікна c підходом “просто тому, що потрібно” – неправильно. Вибираючи вікна в будинок, необхідно звертати увагу на багато важливих деталей.

Наші пластикові вікна демонструють свої найкращі якості в процесі взаємодії із зовнішнім світом. Внутрішнє посилення рами і стулки вікон замкнутим сталевим армуванням дає стабільність геометрії віконної конструкції, визначає надійну фіксацію в отворі і стійкість під час робочих навантажень. Вікна мають високі параметрами звуко та теплоізоляції, стійкі до несприятливих зовнішніх впливів.

Сьогодні список пропонованих вимог до сучасних віконних систем розширився за рахунок енергозберігаючих якостей – вікна повинні бути не тільки надійними і безпечними, але і вміти економити енергію.

Ми раді вам запропонувати як стандартні вікна з профілю білого кольору, так і ламінований профіль різних кольорів. Арочні, трапецевидне і круглі вікна зараз вже не є дивиною, і можуть стати частиною будь-якої квартири або будинку.

Калькулятор вартості

Дізнайтесь приблизну вартість вікна чи балкону вже зараз! Введіть в визначених полях бажані Вами данні і програма розрахує приблизну ціну потрібного вам балкону чи вікна!

?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Ви обрали: профіль, склопакет , розмір вікна *

  • Ціна
  • Демонтаж безкоштовно
  • Заміри безкоштовно

Дізнавайтесь про наші послуги більш детально

У вас є ідея, але ви не можете знайти того, хто б втілив її в життя? Зверніться до нас, для нас немає нічого неможливого. Ми допоможемо спроектувати, виготовити і встановити будь-яку конструкцію.
Тут можна замовити конструкцію не лише стандартних розмірів. В компанії завжди раді чомусь новому, будь-яку ідею, якою б божевільною вона б Вам не здавалась, тут втілять в життя! Замовте консультацію і дізнайтесь більше про Ваші можливості!

Замовити консультацію

IVAS Comfort House

Зробіть вашу домівку чи офіс теплішим і світлішим

Наші контакти:

Наша адреса:

Львів, пр. Червоної Калини 35

Телефони:

+38 032 241 50 50 +38 068 300 50 50 +38 097 254 42 40

e-mail: