Ivas

Балкони

Балконні конструкції

Для легкого балконного засклення ми пропонуємо алюмінієві конструкції системи “Алютех” (Білорусія), “Рейнерс” (Бельгія), “Алюпроф”‘ (Польща), “Профілко” (Греція) і “Талісман” (Україна), які мають сучасний європейський зовнішній вигляд і є найбільш конкурентними з точки зору технічних можливостей, як самих профілів, так дизайну і цінового діапазону.

Комбінація розсувних, відкривних, безрамних, поворотних і глухих конструкцій дозволяє склити балкони будь-якої форми (трикутники, трапеції, арки, напіварки) з розширення та без розширення. Особливу популярність на ринку скління балконів і лоджій заслужила серія розсувних конструкцій “Алютех”, що дозволяє з більшою користю використовувати площу балкону, оскільки такі стулки взагалі не займають місця при відкритті. Сам профіль досить вузький, що значно збільшує світловий отвір в порівнянні з пластиком. Міцність конструкцій, рівність кутів і відсутність деформації досягається за рахунок спеціальний поздовжніх ребр жорсткості.

В одній рамі можливе виконання від 2-х до 6-ти рухомих стулок. В розсувній конструкції стулки рухаються по двох або трьох напрямних, як двері купе, і не “з’їдають” корисну площу балкона. Стулки рухаються на роликах, полімерне покриття яких надає ходу безшумність і плавність.

Для скління використовується поліроване скло (стандартна товщина 4 мм). Допускається і встановлення склопакету товщиною до 14мм. Скло в стулках встановлені на гумових ущільнювачах. Стулки по периметру мають подвійне фетрове ущільнення, що забезпечує герметичність конструкції, захищає від бруду, пилу, снігу та вологи. Стандартний колір профілю – білий (порошкове фарбування алюмінію при температурі від 150-200 градусів або сірого (анодно-оксидне покриття при допомозі електролізу), але можливий інший колір фарбування згідно каталогу за шкалою RAL. Хоча це збільшує вартість конструкцій приблизно на 20-25%.

Скління з алюмінієвих профілів без термовставки, або як ще кажуть “холодне скління”, є оптимальним рішенням для не опалювальних балконів та приміщень. Для скління опалювальних приміщень (розширення кімнати за рахунок балкону чи лоджії) ми пропонуємо теплий алюміній із термомостом або металопластик.

Наші роботи

Дізнавайтесь про наші послуги більш детально

У вас є ідея, але ви не можете знайти того, хто б втілив її в життя? Зверніться до нас, для нас немає нічого неможливого. Ми допоможемо спроектувати, виготовити і встановити будь-яку конструкцію.
Тут можна замовити конструкцію не лише стандартних розмірів. В компанії завжди раді чомусь новому, будь-яку ідею, якою б божевільною вона б Вам не здавалась, тут втілять в життя! Замовте консультацію і дізнайтесь більше про Ваші можливості!

Замовити консультацію

IVAS Comfort House

Зробіть вашу домівку чи офіс теплішим і світлішим

Наші контакти:

Наша адреса:

Львів, пр. Червоної Калини 35

Телефони:

+38 032 241 50 50 +38 068 300 50 50 +38 097 254 42 40

e-mail: