Ivas

Тераси

Тераси

Тераса – це найулюбленіше місце відпочинку, де ми збираємось сім’єю та пригощаємо друзів. Це місце де ми можемо просто помріяти сидячи у кріслі-качалці.

Так ось, наша команда фахівців пропонує вам виготовити “з нуля” або засклити вже існуючу вашу терасу чи альтанку для ще більшого комфорту та затишку.

Для  цього ми використовуємо різного виду і відкривання конструкції. Це розсувні або відкривні алюмінієві та металопластикові конструкції, які можуть бути заламіновані або пофарбовані у будь який колір деревини чи просто у колір по колірнику RAL. Проте останнім часом набули великої популярності безрамні конструкції із гартованого скла. Ми виготовляємо їх розсувними, поворотно-зсувними та складними по схемі “гармошки”. Всі ці конструкції не мають вертикальних рам, що створює ілюзію відкритого простору, а тип відкривання дозволяє максимально прибрати засклення у жарку погоду і щільно закрити у холодну пору року, не міняючи відчуття відкритості приміщення. Для ще більшого ефекту відкритого простору ми пропонуємо виготовити прозорий дах із гартованого скла для вашої тераси чи альтанки. Всі конструкції ми виготовляємо із загартованого скла яке є дуже міцним та протиударним.

Ми втілимо ваші мрії та побажання!

Наші роботи

Дізнавайтесь про наші послуги більш детально

У вас є ідея, але ви не можете знайти того, хто б втілив її в життя? Зверніться до нас, для нас немає нічого неможливого. Ми допоможемо спроектувати, виготовити і встановити будь-яку конструкцію.
Тут можна замовити конструкцію не лише стандартних розмірів. В компанії завжди раді чомусь новому, будь-яку ідею, якою б божевільною вона б Вам не здавалась, тут втілять в життя! Замовте консультацію і дізнайтесь більше про Ваші можливості!

Замовити консультацію

IVAS Comfort House

Зробіть вашу домівку чи офіс теплішим і світлішим

Наші контакти:

Наша адреса:

Львів, пр. Червоної Калини 35

Телефони:

+38 032 241 50 50 +38 068 300 50 50 +38 097 254 42 40

e-mail: