Ivas

Вікна

Вікна

Комфортне житло без сучасних вікон ПВХ уявити складно. Однак міняти вікна c підходом “просто тому, що потрібно” – неправильно. Вибираючи вікна в будинок, необхідно звертати увагу на багато важливих деталей.

Наші пластикові вікна демонструють свої найкращі якості в процесі взаємодії із зовнішнім світом. Внутрішнє посилення рами і стулки вікон замкнутим сталевим армуванням дає стабільність геометрії віконної конструкції, визначає надійну фіксацію в отворі і стійкість під час робочих навантажень. Вікна мають високі параметрами звуко та теплоізоляції, стійкі до несприятливих зовнішніх впливів.

Сьогодні список пропонованих вимог до сучасних віконних систем розширився за рахунок енергозберігаючих якостей – вікна повинні бути не тільки надійними і безпечними, але і вміти економити енергію.

Ми раді вам запропонувати як стандартні вікна з профілю білого кольору, так і ламінований профіль різних кольорів. Арочні, трапецевидне і круглі вікна зараз вже не є дивиною, і можуть стати частиною будь-якої квартири або будинку.

Калькулятор вартості

Дізнайтесь приблизну вартість вікна чи балкону вже зараз! Введіть в визначених полях бажані Вами данні і програма розрахує приблизну ціну потрібного вам балкону чи вікна!

?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Ви обрали: профіль, склопакет , розмір вікна *

  • Ціна
  • Демонтаж безкоштовно
  • Заміри безкоштовно

Fatal error: Uncaught exception 'PHPExcel_Reader_Exception' with message 'Could not open https://www.ivas.lviv.ua/wp-content/uploads/2017/03/calc-okna-ivas.xlsx for reading! File does not exist.' in /home/ivas01/ivas.lviv.ua/www/wp-content/themes/ABVV_Ivas/xml/PHPExcel/Reader/Excel2007.php:73 Stack trace: #0 /home/ivas01/ivas.lviv.ua/www/wp-content/themes/ABVV_Ivas/xml/PHPExcel/IOFactory.php(269): PHPExcel_Reader_Excel2007->canRead('https://www.iva...') #1 /home/ivas01/ivas.lviv.ua/www/wp-content/themes/ABVV_Ivas/xml/PHPExcel/IOFactory.php(191): PHPExcel_IOFactory::createReaderForFile('https://www.iva...') #2 /home/ivas01/ivas.lviv.ua/www/wp-content/themes/ABVV_Ivas/taxonomy-poslugy-category-vikna.php(332): PHPExcel_IOFactory::load('https://www.iva...') #3 /home/ivas01/ivas.lviv.ua/www/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/ivas01/iv...') #4 /home/ivas01/ivas.lviv.ua/www/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/ivas01/iv...') #5 /home/ivas01/ivas.lviv.ua/www/index.php(17): require('/home/ivas01/iv...') #6 in /home/ivas01/ivas.lviv.ua/www/wp-content/themes/ABVV_Ivas/xml/PHPExcel/Reader/Excel2007.php on line 73