Ivas

Торгові павільйони, кіоски

Сучасний бізнес потребую сучасного підходу, адже головний важіль торгівлі – реклама. А це в першу чергу – яскрава вивіска, неповторний фасад, та приваблива торгова площадка, тобто павільйон або кіоск. І саме з вигляду та оформлення магазину чи МАФу (малої архітектурної форми) і залежить успіх, тому що перша оцінка клієнтів залежить саме від цього.

Виготовлення павільйонів та кіосків, оформлення та скління фасадів – це щось більше, ніж розробка звичайної металевої конструкції. Це робота дизайнерів, архітекторів та майстрів, щоб в результаті отримати красу. Адже завдання, які на нас покладені, це не лише міцність та зручність, але й привабливість для майбутніх клієнтів. І саме від цього залежать майбутні прибутки нових «точок».

Наша компанія виготовляє торговельні павільйони будь-якої складності та розмірів. Для нас немає обмежень ні в матеріалах, ні в фантазії, тому будь-який ваш, навіть фантастичний, проект ми втілимо у життя.

Наші роботи

Дізнавайтесь про наші послуги більш детально

У вас є ідея, але ви не можете знайти того, хто б втілив її в життя? Зверніться до нас, для нас немає нічого неможливого. Ми допоможемо спроектувати, виготовити і встановити будь-яку конструкцію.
Тут можна замовити конструкцію не лише стандартних розмірів. В компанії завжди раді чомусь новому, будь-яку ідею, якою б божевільною вона б Вам не здавалась, тут втілять в життя! Замовте консультацію і дізнайтесь більше про Ваші можливості!

Замовити консультацію

IVAS Comfort House

Зробіть вашу домівку чи офіс теплішим і світлішим

Наші контакти:

Наша адреса:

Львів, пр. Червоної Калини 35

Телефони:

+38 032 241 50 50 +38 068 300 50 50 +38 097 254 42 40

e-mail: